Absolwenci

Jesteś młodą, dynamiczną i ambitną osobą o miłej aparycji, która stawia sobie wysokie wymagania i konsekwentnie dąży do realizacji wyznaczonych celów, lubisz kontakt z ludźmi, masz wyższe wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze, znasz biegle język niemiecki w mowie i piśmie, a poza tym nie boisz się wyzwań – chcielibyśmy Cię poznać!

Na starcie Twojej kariery oferujemy ciekawą pracę w dziale obsługi klienta. Jesteśmy zespołem młodych ludzi nastawionych na sukces. Nasze obowiązki stały się naszą pasją – utrzymujemy kontakt z klientami kancelarii, prowadzimy administrację lokalnych przedstawicielstw, uczestniczymy w szkoleniach z zakresu niemieckiego, austriackiego, szwajcarskiego, holenderskiego i luksemburskiego prawa, a najlepsi z nas uczestniczą w seminariach i szkoleniach organizowanych za granicą.

Może również i Ty chciałbyś rozpocząć swoją karierę w Kancelarii K&W od pracy w dziale obsługi klienta? Czekamy na Twoje podanie!!!

Stale poszukujemy osób do pracy w dziale obsługi klienta. Mile są u nas widziani absolwenci szkół wyższych oraz studenci ostatniego roku studiów magisterskich. Oferujemy umowę o pracę i doskonałą perspektywę rozwoju zawodowego.

Zadania:

  • obsługa klienta w biurze (głównie indywidualnego)
  • prowadzenie rozmów telefonicznych w języku polskim i niemieckim
  • prowadzenie korespondencji listownej i mailowej w języku polskim i niemieckim
  • wykonywanie prac biurowych i sekretarskich

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w piśmie
  • miła aparycja i wysoki poziom kultury osobistej
  • samodyscyplina, samodzielność i nastawienie na sukces
  • komunikatywność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole
  • wysoka postawa moralna i silna etyka

Warunki:

  • niekaralność
  • doświadczenie zawodowe nie jest wymagane!

Oferujemy:

  • naukę nowego zawodu
  • cykl bezpłatnych szkoleń
  • po umowie na okres próbny umowę o pracę na czas nieokreślony
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy:

  • Opcja 1: Olesno
  • Opcja 2: Gliwice
  • Opcja 3: Strzelce Opolskie
  • Opcja 4: Dobrzeń Wielki

Podania zawierające:

  • list motywacyjny w języku polskim i niemieckim
  • CV w języku polskim i niemieckim
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji
  • aktualne zdjęcie

prosimy kierować tylko drogą elektroniczną na adres

rekrutacja@kanzlei.pl